4D LOJİSTİK HİZMETLERİ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Hikayemiz;

Sektöre uzun yıllarını vermiş 4 yakın dostun birikimlerini yeni bir oluşumda değerlendirmek istemesiyle başlamıştır. Verdikleri yoğun emek ve zorlu bir mücadelenin ardından büyük hedefler gerçekleştirmek amacıyla 4D Lojistik Hizmetleri ve Dış Ticaret A.Ş. yi kurmuşlardır.

Misyonumuz;

Değerli iş ortaklarımıza hızlı ve hatasız bir operasyonla, Uluslararası kalite standartlarına uygun, güvenilir ve hijyenik bir ortamda depolama hizmeti sunmaktır.

Vizyonumuz;

Misyonunu en iyi şekilde yerine getiren, sektöründe kabul görmüş aranan bir marka olmaktır.

Hedefimiz;

Kaliteli hizmet anlayışımızdan taviz vermeden büyüyen ve lojistik sektöründe fark yaratan bir depolama zinciri oluşturmaktır.

4D LOJİSTİK HİZMETLERİ VE DIŞ TİCARET A.Ş.

Genel bir antreponun sahip olması gereken tüm güvenlik sistemlerine sahiptir.

 • Antrepomuzun tamamı Kamera sistemi ve emniyet güçlerine bağlı alarm sistemi ile 365 gün 24 saat boyunca kontrol altında tutulmaktadır.

 • Antrepomuz 24 saat boyunca güvenlik ekiplerimiz tarafından kontrol ve koruma altında tutulmaktadır.

 • Antrepomuz yangına karşı hazırlanmış yangın söndürme düzeneğine sahip tesisatla donatılmıştır.

 • Antrepomuza giren tüm eşyalar sigorta kapsamı altına alınmaktadır.

İş ortaklarımızın tüm lojistik faaliyetlerinin sorumluluğunu üstlenerek, eşyaların depolanmasını ve dağıtım süreçlerini daha verimli hale getirerek, verdiğimiz hizmetler sürecinde tüm iş ortaklarımızın memnuniyetini maksimum seviyede tutmayı hedefliyoruz. İş ortaklarımıza odaklı kriterleri takip ederek ve iş ortaklarımızın kendi ana faaliyetlerine odaklanarak bizi kendi lojistik departmanları gibi benimsemeleri için gerekli tüm hizmetleri vermekteyiz.

İş ortaklarımızın ihtiyaçları doğrultusunda

 • Projeler doğrultusunda depo yer seçim, dizaynı ve kurulumu.

  • Kalite kontrol alanları,
  • İstenilen iklim derecelerinde soğuk odalar,
  • Özel güvenlikli alanlar,
 • Tedarikçilerden gelen eşyaların yükleme ve tahliyesi, sayımı, hasar kontrolü ve depo kabul işlemleri

 • İstenilen eşyalara; Elleçleme, Barkodlama, etiketleme, paletleme, yeniden ambalajlama ve siparişe hazırlama işlemleri

 • Sevk emirlerinin alınması, iş ortaklarımız adına irsaliye düzenlenmesi, stok düşümleri, envanter takibi ve raporlamaları

İş ortağınız olmamızın depolama faaliyetlerinizde firmanıza sağlayacağı faydalar

 • Ana işinize odaklanırsınız
 • Depo idari yönetim giderlerini minimize edersiniz
 • Yatırım maliyetlerinden kurtulur
 • Etkin envanter yönetimi sayesinde yüksek dönüş hızı elde edersiniz
 • Güvenlik standartlarınız artar, riskiniz azalır

4D LOJİSTİK HİZMETLERİ VE DIŞ TİCARET A.Ş. Halkalı Gümrük Müdürlüğüne ve Ambarlı Liman Gümrüğüne bağlı A Tipi genel Antrepolarında ayrıca serbest depolama alanlarında Güvenliği en üst düzeyde tutarak yangın söndürme sistemleri, güvenlik kameraları ve tüm riskleri kapsayan depo sorumluluk sigortası ile hizmet vermektedir.
4D LOJİSTİK HİZMETLERİ VE DIŞ TİCARET A.Ş. Serbest dolaşıma tabi olmayan eşyayı gümrük kanunlarının belirlemiş olduğu sınırlar ve yetkiler çerçevesinde, uluslar arası standartlardaki ileri teknoloji ile donatılmış tesislerinde, gerek millileşme sürecinde gerekse transit ihracat süreçlerinde muhafaza eder.

4D LOJİSTİK HİZMETLERİ VE DIŞ TİCARET A.Ş. Eşya nın gümrüklü alanlarda muhafaza edilmesinin yanı sıra Serbest depolarımızda ve kolite kontrol alanlarımızda ayrıca Gümrük kanunları çerçevesinde gümrüklü alanlarımızda Eşyanın kalite kontrol ve gerekli ihtiyaçlar doğrultusundaki elleçleme işlemlerinin yapılmasına olanak sağlamaktadır.

4D LOJİSTİK HİZMETLERİ VE DIŞ TİCARET A.Ş. Depomuza gelen yüklerin tamamı için Müşteri talebi doğrultusunda dağıtım sorumluluğunu aldığı eşya ve yüklerin; teslim alınması ve depolanmasıyla, sevkiyat, planlama, son kontrol ve araçlara yüklemesi ve alıcılara teslim edilmesi hizmetlerini vermektedir. Bütün bu süreç içerisinde müşteri talimatlarını göz ardı etmeden tüm dağıtım işlevlerini birbirleri ile entegre ederek tam zamanında gerçekleştirmektedir.

4D LOJİSTİK HİZMETLERİ VE DIŞ TİCARET A.Ş. dağıtım sorumluluğunu üstlendiği hizmetlerde zaman ve doğruluk şartlarının yanında güzergah optimizasyonu sağlayarak, toplam kazancın artmasını ve kaynak israfının önlenmesini başlıca hedef olarak kabul eder

4D LOJİSTİK HİZMETLERİ VE DIŞ TİCARET A.Ş. Stokta bulunan ve yönetilen envanterin doğruluğu, takibedilebilmesi ve hızlı elleçlenebilir olmasının yanısıra envantere bağlı tüm kayıtları toplayabilmek ve ilgili raporları hazırlayabilmek envanter yönetiminin en önemli unsurlarındandır.

4D LOJİSTİK HİZMETLERİ VE DIŞ TİCARET A.Ş. Yönetilen envanterin değişik zaman dilimleri içindeki hareketlerini izleyerek, raporlayarak ve olası stok fazlası veya eksiği oluşma durumlarında müşterilerini uyararak, kurumların planlama aşamasındaki önemli bir iş yükünü üstlenir.

0m2
Toplam Depolama Alanı
0m2
Gümrüklü Alan
0m2
Serbest Depo Alanı
0m2
İdari ve Kalite Kontrol Alanı

İnsan Kaynakları Politikamız

4D LOJİSTİK HİZMETLERİ VE DIŞ TİCARET A.Ş. olarak politikamız, şirket hedefleri ve stratejileri doğrultusunda nitelikli insan gücü alımını gerçekleştirmek, personel memnuniyetini sağlayarak etkili ve ortak hedef doğrultusunda ilerleyen bir organizasyon oluşturmak, 4D LOJİSTİK HİZMETLERİ VE DIŞ TİCARET A.Ş.’nin sektördeki öncülüğünün devamlılığını sağlamaktır.

Başvuru Yap

Bizden Haberler…

4D LOJİSTİK HİZMETLERİ VE DIŞ TİCARET A.Ş. Ailesine ait tüm güncel gelişmeleri buradan takip edebilirsiniz…

Bize Ulaşın

Osmangazi Mahallesi Ziya Gökalp Caddesi No : 10
Kıraç – Esenyurt / İSTANBUL
Tel : (0212) 639 25 26
Fax : (0212) 639 35 37

Kroki

Bize Yazın

Her türlü görüş ve önerilerinizi formumuz aracılığıyla bizimle paylaşabilirsiniz. Tüm gönderileriniz ilgili departmanımız tarafından en kısa süre içerisinde cevaplanacaktır.

İletişim Formu